KURTKA MARCO
77%
Zniżki
KURTKA MARCO
  • KURTKA MARCO
  • KURTKA MARCO
  • KURTKA MARCO
  • KURTKA MARCO
  • KURTKA MARCO
  • KURTKA MARCO
  • KURTKA MARCO
  • KURTKA MARCO

  • KURTKA MARCO

    Modna, atrakcyjna kurtka w typie Parka uszyta z ciemno granatowego ortalionu w składzie 55% bawełna, 45% nylon. Tkanina idealnie spisze się w jesienno zimowym klimacie chroniąc przed wilgocią, deszczem, śniegiem i wiatrem.

    Więcej szczegółów

    Obniżka!
    Nowość

    229,77 zł

    999,01 zł

    6 szt.

    - +

    Tabela rozmiarów

    Tabela rozmiarów

    Kurtka Rambo / Marco

    MLXLXXL
    Dł. całkowita79808284
    Obwód klatki116122128134
    Obwód pasa110116122128
    Obwód bioder110116122128
    Szerokość ramion48,85051,252,4
    Dł. rękawa64666870
    Szerokość mankietu15,51616,517
    Wyprzedaż

    Produkty powiązane

     
    Więcej informacji

    Must have sezonu, praktyczna, ocieplana kurtka zimowa w typie Parka uszyta ciemno granatowego ortalionu. Zapinana na zamek błyskawiczny i napy. Posiada dwie duże nakładane kieszenie z patkami zapinanymi na guziki oraz cztery dodatkowe kieszenie zapinane na zamki błyskawiczne. Ważnym elementem chroniącym przed zimnem, jest kaptur ze sztucznym futrem, które także można odpiąć. Środek kurtki uszyty został z modnej, połyskliwej ciemno granatowej tkaniny ułatwiającej zakładanie kurtki i dającej dodatkowy komfort noszenia oraz poczucie lekkości. Wewnątrz kurtki znajdują się praktyczne kieszenie na portfel i na smartfon oraz sznur do ściągania w talii. W stylizacjach kurtka pasuje zarówno do klasycznych garniturów jak również do sportowych kompletów. Przeznaczona dla szerokiego kręgu odbiorców.

    Napisz opinię

    KURTKA MARCO

    Modna, atrakcyjna kurtka w typie Parka uszyta z ciemno granatowego ortalionu w składzie 55% bawełna, 45% nylon. Tkanina idealnie spisze się w jesienno zimowym klimacie chroniąc przed wilgocią, deszczem, śniegiem i wiatrem.

    Napisz opinię

     
    Comments(0)

    Na razie nie dodano żadnej recenzji.

    30 innych produktów w tej kategorii:

    Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

    Brak produktów

    To be determined Wysyłka
    0,00 zł Suma

    Zamówienie